O nás

O násHlavním cílem projektu Moose Power je poskytování služeb v oblasti rozvoje fyzické výkonnosti a psychické odolnosti dospělých. Toho dosahujeme pomocí systematických sportovních programů, které učí a motivují lidi k pravidelnému a kontrolovanému tréninku, ideálně v přírodě mimo budovy. Programy čerpají z oborů fyzioterapie, kineziologie, sportovní trénink, výživové poradenství a jsou inspirované Norským olympijským výborem Olympiatoppen a jeho doporučením pro plánování spotrovního tréninku a tzv. základního a specifického funkčního tréninku.
Začátečníkům a lidem po delší sportovní pauze pomáháme získat optimální fyzickou kondici. Pokročilé a výkonnostní sportovce vedeme ke startům v závodech a lepším výkonům.

Odbornost

vysoké vzdělání v oborech sportovní trénink, fyziologie a výživa

Systém

komplexní zhodnocení kondice, vedení a kontrola, pohodlí pro vás

Zkušenost

více jak 10 let praxe, orientace v zahraničních přístupech, účast v závodech

Řešení problému

umíme naslouchat, vcítit se do role druhých a realizovat dané cíle

Náš tým

lidé, kteří se nebojí jít vlastní cestou a mají za sebou výsledky

Fair Play

důvěra, hodnoty a dodržování psaných i nepsaných pravidel

Ondřej Matlach

Autor projektu

Absolvent magisterského studia Tělesná výchova a sport se specializací trenérství fotbalu na FTVS UK v Praze a rozšiřujícího studia v oboru na Univerzitě v Coimbře v Portugalsku. Dále získal licenci učitele plavání, lyžování a sportovního maséra.

Zabýval se komparací tréninkových programů dětí ve fotbale v ČR a v zahraničí, trénováním ve vrcholovém sportovním klubu a ziskových organizacích. Po 5ti letech práce v oboru si vybral Norsko pro svoje další studium a praxi. Pracoval tam 5 let ve státním i soukromém sektoru a měl tak možnost poznat kulturu, jazyk a tradice této země, které ho inspirovaly pro další činnost.

Aktivně se věnuje běžeckému lyžování, plavání a funkčnímu tréninku. Účastní se výkonnostních závodů jako organizátor, trenér nebo závodník.

Významní zaměstnavatelé:
Beitostølen Helsesportsenter, Beitostølen, Norsko
Valdres Videregående skole, Leira, Norsko
SK Slavia Praha – fotbal a.s.

Účast v závodech:
Gigathlon CZ
Skarverennet – Geilo
MVGS – Stavanger
Beitosprinten – Beitostølen
Fjellmaraton – Beitostølen

Individuálních klientů

Vedených skupin

Spolupracujících firem

Účastí v závodech

Tým

Lukáš Vrána
Lukáš Vrána
Výživový poradce

Vystudoval Stavební fakultu VUT v Brně, jeho profesí se ale stalo poradenství pro výživu a suplementaci, kterému se věnuje již 12 let.
K výživě se dostal v průběhu své vlastní sportovní kariéry. Sbíral zkušenosti jako výživový poradce pro vrcholové sportovce a některé olympioniky (atletika, fotbal, hokej, freediving), dlouhodobě spolupracuje s Marianem Jelínkem. Momentálně se věnuje hlavně školení, vede vlastní kurzy Poradce pro výživu s akreditací MŠMT a vyvíjí suplementy.
V rámci našeho projektu poskytuje osobní nebo online konzultace, analýzu tělesného složení, sestavení stravovacího režimu a suplementace na základě zdravotního stavu, výkonnosti a osobních přání klientů.

Petr Kříž
Petr Kříž
Fyzioterapeut

Vystudoval Fyzioterapii na 1. a 2.LF UK, absolvuje PhD. studium Kinantropologie na FTVS UK, obor Filosofie tělesnosti. V roce 2017 absolvoval praktickou stáž na NSSS (Norwegian School of Sport Sciences) v Oslu.

Rámec jeho terapie tvoří Bobath koncept a prvky různých metod – Kolářova DNS, Jandova senzomotorika, Feldenkraisova metoda, Kabatova PNF a dalších. Ve své praxi řeší těžší neurologické případy, ale naplňuje ho i práce se sportovci, kdy často stačí malý terapeutický impuls pro dosažení velkých výsledků a rozvoje velkých talentů.

Tomáš Vávra
Tomáš Vávra
Kondiční trenér

Vystudoval Stavební fakultu ČVUT v Praze. Je trenérem III.třídy triatlonu a posluchač II.trenérské třídy (FTVS UK, Praha).

Byl brankářem FK Vysočina Jihlava a divizní Admiry Praha. Od roku 2004 se účastní MČR v krátkém i dlouhém triathlonu a duathlonu (umístění v TOP 10). Účastní se českého poháru v duathlonu, terénním i silničním běhu, cyklomaratonů MTB i silničních, aquathlonu a dalších.

Osobním příkladem vám pomůže skloubit sport na jakékoliv výkonnostní úrovni s běžným životem i náročnou prací. Jeho specialitou je tvorba tréninkových plánů v triathlonu a jeho jednotlivých disciplínách, zejména v bězích na střední a delší tratě.

Reference


BHSS poskytuje rehabilitační služby pro děti, dospívající a dospělé s různou diagnózou, postižením a funkčními úrovněmi. Kombinuje využití aplikované fyzické aktivity s lékařským, vzdělávacím a sociálním dohledem a pozorováním. Ondřej v našem centru pracoval téměř 4 roky jako vedoucí aktivit se všemi pacientskými skupinami. Má velmi dobré kompetence jak v oblasti fyzických aktivit, tak v organizaci a je velmi schopný pracovat s lidmi všech věkových kategorií a životních situací.

Ondřej je informovaný, tvůrčí, spolehlivý, flexibilní a velkorysý člověk s dobrou náladou, s nímž je velmi snadné spolupracovat. Jako učitel ve sportovních oborech na naší škole vykonával své povinnosti vynikajícím způsobem a zajistil velmi kvalitní výuku. Jeho vztah ke studentům, kolegům a vedení školy byly charakterizovány vzájemným respektem a důvěrou. Měl jsem potěšení být jeho šéfem a velmi bych ho doporučil novým obchodním partnerům.

Gunnar Slaatto Manažer sportovní sekce Valdres vidaregåande skule, Norsko

Těšíme se na vás